i5 3210M işlemcili laptopta NFS Underground 2 rahat oynanır mı?

Lord Washington

Decapat
Samsung NP350vc
İşlemci Markası: Intel.
İşlemci Teknolojisi: Core i5.
İşlemci Numarası: 3210M.
İşlemci Hızı: 2.50 GHz
RAM (Sistem Belleği): 4 GB.
RAM Tipi: DDR3
RAM Hafıza Bus Hızı: 1600 MHz
Disk Kapasitesi: 750 GB.
Rahat rahat yükleyip oynayabilir miyim?

Lenovo z500 İ5-3230m işlemci 16 GB ram ile orta seviye ayarda oynayabiliyordum. Ram yükseltmesi yapmanı tavsiye ederim. Yeni bilgisayar alamayacaksanız ve imkan varsa kesinlikle SSD takviyesini öneririm. SSD'ye geçmek yeni bilgisayar almış gibi hissettirecektir.

Lenovo z500 İ5-3230m işlemci 16 GB ram ile orta seviye ayarda oynayabiliyordum. Ram yükseltmesi yapmanı tavsiye ederim. Yeni bilgisayar alamayacaksanız ve imkan varsa kesinlikle SSD takviyesini öneririm. SSD'ye geçmek yeni bilgisayar almış gibi hissettirecektir.y
hocam maddi durum iyi ama çokta iyi değil pc alacak param yok maalesef SSD takviyesi yapabilirim ztn sekizinci sınıfım iki kafa dağıtmak için indirecektim ya

hocam maddi durum iyi ama çokta iyi değil pc alacak param yok maalesef SSD takviyesi yapabilirim ztn sekizinci sınıfım iki kafa dağıtmak için indirecektim ya
Pardon ben seriyi karıştırmışım. Oyun eski olduğu için sistem gereksinimleri düşük, mevcut sistemin ve ram ile rahat oynatır.. Underground 2'yi eski masaüstü bilgisayarımda oynuyordum, 4 GB ram ve Pentium 830D işlemci ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı