i5 3230M ani FPS düşüşü

Drop sorunu bilgisayara bağlı olmayabilir. Benim bilgisayarımda da aynı sorun vardı. Tüm sürücülerin güncel mi?

Evet işlemci dışında hepsinin güncel.

İşlemciyi de güncelleyin hocam.

Tabii nereden günceleyebilirim?

İşlemciyi de güncelleyin hocam.

Günceledim fakat durumu aynı donuyor bambaşka yere gidiyorum sadece Valorant'ta böyle.

Konu güncel.

Günceledim fakat durumu aynı donuyor bambaşka yere gidiyorum sadece Valorant'ta böyle.

Konu güncel.

Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleme:

Konu güncel.

Yardım edebilecek var mı?
Hocam ben sürücülerimi güncellediğimde düzelmişti. Size tavsiye ettiğimde yanlış bilgilendirme uyarısı aldım. Riot destek ekibine talep oluşturarak sorunun ana kaynağını bulabilirsiniz. Bilgisayarınız Windows 10 mu?

Hocam ben sürücülerimi güncellediğimde düzelmişti. Size tavsiye ettiğimde yanlış bilgilendirme uyarısı aldım. Riot destek ekibine talep oluşturarak sorunun ana kaynağını bulabilirsiniz. Bilgisayarınız Windows 10 mu?

Evet Windows 10 hocam büyük ihtimalle benim pingim yüzünden drop giriyor.

Son düzenleme:
O zaman pingden olabilir hocam. Yine de her ihtimale karşı Riot destek talebi oluşturabilirsiniz.

Tamam hocam ping dışında olursa söylerim.

O zaman pingden olabilir hocam. Yine de her ihtimale karşı Riot destek talebi oluşturabilirsiniz.

Hocam selam yaptım FPS olayını düzeldi FPS tabii arada 50'lere düşüyor ama iyi oynanıyor fakat dert bitmez şimdi de ses geç geliyor ne yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleme:
Tamam hocam ping dışında olursa söylerim.

Hocam selam yaptım FPS olayını düzeldi FPS tabii arada 50'lere düşüyor ama iyi oynanıyor fakat dert bitmez şimdi de ses geç geliyor ne yapmamı önerirsiniz?
Pingden dolayı olabilir deniliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı