i5 3230M Intel HD Graphics Nasıl Kurulur?

Çağrıaln1881

Decapat
Laptopum bir süre önce birden siyah ekran oldu ve sonra açılmadı. Daha sonra sorunun ekran kartından olduğunu fark ettim ve driverı sildim (AMD Radeon™ HD 7670M.) Şimdi işlemcimin ekran kartını kullanmak istiyorum ama yükleyemiyorum Intel'in sitesinden işlemcimin uygun olduğu HD Graphics'i indirdim ama "this computer does not meet the minimum requirements to run this software" diye hata alıyorum. Nasıl Intel HD Graphics'i kullanabilirim? Teşekkürler.

Bilgisayarım: Toshiba Sattelite L855 16R
İşlemci: Intel® Turbo Boost Technology 2.0 destekli 3. nesil Intel® Core™ i5-3230M İşlemci
Şu anda aygıt yöneticisinde Microsoft basic display adapter var.
asd.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Son sürüm intel hd graphics sürücüsü redstone güncellemesinden sonrasını destekliyor diye biliyorum.

Windows 8.1 sürücüsünü sisteminizle çalıştırabilirsiniz.

Ancak 8.1 sürücüsü Windows 10 ile de çalışır. Ya güncelleyin yada bunu deneyin.
Hocam hala uğraşıyorum ama bu sistem yazılımı yükleme gereksinimlerini karşılamıyor diye hata alıyorum. windows'u 1809 yüklemeye çalışırken %90 larda bilgisayar kapanıyor ve 0xc1900101 - 0x3000D hata kodunu alıyorum bütün güncelleme çöpe gidiyor ne yapmalıyım ?
Artık laptobu kullanmıyorum sorunumu da çözemedim.(Bilgilendirme amaçlı)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı