i5-3317U 4 GB RAM laptop Minecraft oynatır mı?

eyüpcan49

Decipat
Daha fazla  

Bu özelliklerle Minecraft oynayabilir miyim? Oynarsam hangi sürümü tavsiye edersiniz? Kaç FPS alırım?

1.16.5. Ek olarak oyunun optimizasyonunu arttıracak modları yükle. Sodium, Lithium, Phospor, FerriteCore, SmoothBoot ve Krypton.

Son sürümleri kasar örneğin 1.19.3 sürümü oynarsanız 30 FPS üzerini alamazsın. Daha çok 1.12 veya 1.13 sürümlerini rahatlıkla oynarsınız.

Bedrock edition daha iyi olur. Optimizasyon olarak çok daha iyi. Son sürümü rahat oynatır. Tabi chunklar otomatik 32'de geliyor olması lazım onu kismaniz gerek. Bu arada bana kalırsa Java edition daha zevkli. Ama özellikle son sürümlerde Java edition biraz zor oynarsın

Bir de OptiFine nedir ne işe yarar kurmama gerek var mı?

Sürümüne bağlı. 1.18 sürümüne kadar oynarsın tahminen.

Bir de OptiFine nedir ne işe yarar kurmama gerek var mı?
Optifine mod gibi bir şey. Bir kaç küçük güzel özellik ekliyor ve FPS artışı sağlıyor. Java yükleyecekseniz kesinlikle kurun ama Bedrock da var mı bilmiyorum.

OptiFine mod gibi bir şey. Birkaç küçük güzel özellik ekliyor ve FPS artışı sağlıyor. Java yükleyecekseniz kesinlikle kurun ama bedrock da var mı bilmiyorum.

Tamamdır teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…