i5 3330, Asus P8H61-M LX, GT 430 sistemin değeri nedir?

Kuzenim 2008 yılında işlemcisi çift çekirdek 2.8 ghz olan bir bilgisayar topladı ram 5gb dı.Ekran kartı aydıydı. Ekran kartını sonradan aldı. Sen bunu 9 ay önce aldıysan sağlam kazık yemişsin. Özellikle ekran kartında.

Evet biliyorum ama o zaman şartlar oyle gerektiriyordu. Saten şöyle bi bakarsan işlemci felan güzel ram da upgrade yapıcam birde o kadar . Yani ekran kartları pahalı ondan alamadım

Kardeş sahibinden.com'a 750 ya da 800 TL arasında ilan ver.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bu bilgisayara ASUS GTX 780 eklesem nasıl olur ? Tavsiyelerinizi alabilir miyim ?

Kardeş ben seni başkasıyla karıştırdım. O arkadaşın işlemcisi düşüktü seninki yeterli seviyede GTX780 darboğaz yapmaz senin sisteminde. r9 280x de yapmaz.

Kardeş ben seni başkasıyla karıştırdım. O arkadaşın işlemcisi düşüktü seninki yeterli seviyede GTX780 darboğaz yapmaz senin sisteminde. r9 280x de yapmaz.

Peki anakarta bir bakar mısınız ? Anakart ile uyum sağlıyormu ekran kartları ? R9 280x gtx 780, gtx 770 düşünüyorum.

Enayinin birine "Bak, bu ekran kartı Nvidia, her oyunu oynatır. Üstelik 1 GB." de, 1000 TL'den aşağı gitmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…