i5 3330 sistem yükseltme

Kadir Altıntaş

Hectopat
Daha fazla  
  • Windows 10 Pro 64 Bit
  • İntel(R) Core(TM) i5-3330 CPU @ 3.00GHz (4 CPUs)
  • 4 GB RAM
  • AMD Radeon HD 5450
  • 512 HDD
  • GIGABYTE H61M-DS2 anakart

Genellikle MMORPG tarzı oyunlar oynuyorum. Aldığım FPS 80-120 arası fakat arada donmalar oluyor. Sistemi bu yüzden yükseltmek istiyorum önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınan bir işlemci ve 1050 Ti dahi zor besler sen 1060 önermişsin :( Yeni nesil İ5 ler bile zor besliyor o kartı.
Isındığını şimdi öğrendim ama ağır oyunlarda %5-%10 civarı darboğaz yaratır ki bu pek dert edilecek bir düzey değil. Hele 60Hz ile oynanacaksa hiç dert edilmez. Arkadaş zaten MMORPG oynadığını belirtmiş, ben üst sınırı söyledim. Yoksa sadece LOL oynanacaksa neden GTX 1060?

Isındığını şimdi öğrendim ama ağır oyunlarda %5-%10 civarı darboğaz yaratır ki bu pek dert edilecek bir düzey değil. Hele 60Hz ile oynanacaksa hiç dert edilmez. Arkadaş zaten MMORPG oynadığını belirtmiş, ben üst sınırı söyledim. Yoksa sadece LOL oynanacaksa neden GTX 1060?
İşlemcisi G4560 ile neredeyse eş değer :) 1050 Ti üstü darboğaz yapar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı