i5 3330 ve GTX 1050 sistem yükseltme

Bütçe
2500

Kubilay_iplikci

Hectopat
Merhaba arkadaşlar i5 3330 / GTX 1050 / 8 GB RAM / 500GB harddisk harddisk boyutu bana yeter ama SSD olsa iyi olabilirdi.
Sizce bu bilgisayar ne kadar işime yarar CS LOL gibi oyunları oynuyorum veya yeni nesil oyunları ne kadar oynayabilirim?

CS, LOL gibi oyunları çok rahat oynatır. Yeni nesil oyunlarda sınıfta kalır. Eski sisteme yatırım yapmayı doğru bulmuyorum. Eldeki sistemi satıp daha iyi ve güncel bir PC alabilirsiniz. Yok eldekine yatırım yapacağım derseniz:

İkinci elden I7 3770K işlemci alabilirsiniz. Ekran kartı olarak da sıfır RX 580, 5500XT, 1650 SUPER gibi kartlara bakabilirsiniz. SSD de eklerseniz iyi olur.

CS, LOL gibi oyunları çok rahat oynatır. Yeni nesil oyunlarda sınıfta kalır. Eski sisteme yatırım yapmayı doğru bulmuyorum. Eldeki sistemi satıp daha iyi ve güncel bir PC alabilirsiniz. Yok eldekine yatırım yapacağım derseniz:

İkinci elden I7 3770K işlemci alabilirsiniz. Ekran kartı olarak da sıfır RX 580, 5500XT, 1650 SUPER gibi kartlara bakabilirsiniz. SSD de eklerseniz iyi olur.
Teşekkür ederim düşüneceğim ve bi süre bütçe toplayacagım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı