i5 3340 Sistem ile R7 240 Uyumu

somnia

Kilopat
Arkadaşlar elimde mevcut bir sistem var ve ben bu sisteme ekran kartı almaya karar verdim. Ekran kartı olarak MSI R7 240'ı almayı düşündüm ancak sistemim bu kartla uyumlu mudur size sormak istedim. Ayrıca oyunlarda ne kadar FPS verir onuda yazar mısınız?

Özellikler:
  • Anakart: Asus h61m-k
  • CPU: İntel core i5 3340 3.10 GHz
  • GPU: (Onu alacağım normalde GeForce 220 olması lazım.)
  • RAM: DDR3 8 GB 665.1 MHz yazıyor

Bu sistem R7 240 ile uyumlu mudur? Uyumlu ise ne kadar FPS verir? Ekran kartı aldıgımda direkt bağlayabilir miyim. Kasanın arkasında PSU göremedim sadece metale 230W yazmışlar sorun çıkarır mı kasanın modeli Vento AK diye bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyumludur. Ancak almayın, artık oyunculuk için yeterli değil o kart.
Bütçenizi belirtirseniz PSU ve ekran kartı önerisi yapabiliriz. PSU'nuz yetersiz gelecek büyük ihtimalle.

işinizi kısa sürede görür ama fazla bişey beklemeyin mario oynar gibi oyun oynarsınız...bütçenizi biraz daha zorlayıp 400-450 wat power ve ikinci el bir r7265 yada 2 gb hd 7850 bakabilirsiniz..bu kartlara istinaden gtx 750 de bakabilirsiniz iyi akşamlar..

Biraz geç yazıyorum ama 2000 TL gibi bir bütçem var bu bütçe ile nasıl bir bilgisayar toplarım yada hangi parçaları alabilirim yazabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı