i5 3470 GT 1030 sistem PUBG oynatır mı?

LeqendLash

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, iyi geceler. Konu başlığında da yazdığı üzere, bu sistemin Steam'de ki PUBG'yi açıp oynatma ihtimali nedir? Oyunun sistem gereksinimlerini incelediğimde işlemcimin yetersiz olduğunu görüyorum. Fakat Technopat Sosyalde'de daha önce aynı sistem üzerinden açılan konularda mevcut. O konularda da bu sistemin PUBG'yi açabildiğini, ve 45-50FPS'de oynatabildiği yazılmış. Ben hem emin olmak için, hem de güncel olması açısından tekrar bir konu oluşturmak istedim.

Mesajlarınızı bekliyorum, iyi sosyaller!

Sistem: i5 3470, 16 GB DDR3 1333MHz RAM, GT 1030 2 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, iyi geceler. Konu başlığında da yazdığı üzere, bu sistemin Steam'de ki PUBG'yi açıp oynatma ihtimali nedir? Oyunun sistem gereksinimlerini incelediğimde işlemcimin yetersiz olduğunu görüyorum. Fakat Technopat Sosyalde'de daha önce aynı sistem üzerinden açılan konularda mevcut. O konularda da bu sistemin PUBG'yi açabildiğini, ve 45-50FPS'de oynatabildiği yazılmış. Ben hem emin olmak için, hem de güncel olması açısından tekrar bir konu oluşturmak istedim.

açar ama 720p 40-60fps.

Benim eski sistemde buydu, yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 60 FPS yaklaşık fakat oynanmaz çünkü çok fazla 30'lara düştüğü oluyor, özellikle tam çatışma yerlerinde vs. drop sorunu yaşıyordum ben. Hiç çekilmiyordu. Ayrıca çözünürlüğü düşürdüğüm için uzaktaki insanları çok zor görüyordum.

Bu bilgisayar ile Steam PUBG oynamak çok zor olur hocam. Her şeyi en düşüğe çekip çözünürlüğü yerlere getirseniz ancak 60 FPS olabilir (480'den falan bahsediyorum). Ayrıca ekran kartı eh fakat RAM ve işlemci yüzünden ağır droplar yiyebilir, bu yüzden oyun zevkiniz baltalanabilir.

Eski laptopum (i7 7700HQ-GTX 1050) oyunu kasa kasa zor oynatıyordu. (GTX 1050 Mobile hangi ekran kartına denk bilmiyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı