i5 3470 GTX 1050 sisteme 300W PSU yeter mi?

Hocam yardımcı olursanız çok sevinirim nasıl bir şey almalıyım.
Sıfır istersen bu olur.
İkinci el istersen şu ilanlardan bütçene uygun olanı alabilirsin.

Screenshot_2022-07-03-02-07-56-136_trendyol.com.jpghocam rampage nin bir psu su bakabilirsiniz 80+ sertifkalı. rampage markası da benim sevdiğim bir marka.600w hem ileride ki konfigrelerinize de uygun.Düşünürseniz.

IMG_20220703_021130.jpg

Ben bunu kullanıyorum.Benim bilgisayarım 1050ti i5 7.nesil kaldırıyor Fakat sadece EMI sertifkası var(elektromanyetik).Bu nedenle pek tercihiniz olmamalı.

Sıfır istersen bu olur.

Bunlar da kaliteli ve ucuz gerçekten bakabilirsiniz ikinci el almayı düşünüyorsanız.

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 1439322hocam Rampage'nin bir PSU'su bakabilirsiniz 80+ sertifkalı. Rampage markası da benim sevdiğim bir marka. 600W hem ileride ki konfügrelerinize de uygun. Düşünürseniz.

Eki Görüntüle 1439325
Ben bunu kullanıyorum. Benim bilgisayarım 1050 Ti i5 7.nesil kaldırıyor fakat sadece emı sertifkası var(elektromanyetik).bu nedenle pek tercihiniz olmamalı.

Bunlar da kaliteli ve ucuz gerçekten bakabilirsiniz ikinci el almayı düşünüyorsanız.

Hocam ilk attığınız Rampage 600W kafama yattı Rampage ARC-X RGB Ledli Beyaz Acrylic Panel 120mm Fanlı Gaming Oyuncu Kasası - Rampage bu kasaya uyar mı güç kaynağı.

Sıfır istersen bu olur.

Bana yakın bulamadım maalesef çoğu uzakta ikinci el satanların.

Hocam muhtemelen uyar.
Siz bu PSU'nun incelemelerine falan bakın iyice kafanıza yatsın yorumlarda vb. kötü bir şey yok ama siz daha detaylı araştırırsınız.

Tamamdır teşekkür ederim.

Sanırım 12cm ye 12cm psu.
Kasanın ölçülerini göremedim.Onun dışında anakart pin uyumululuğuna da bakın sorun olmasın.Umarım yardımcı olmuşumdur.İyi geceler hocam.

Sanırım 12Cm'ye 12cm PSU.
Kasanın ölçülerini göremedim. Onun dışında anakart pin uyumululuğuna da bakın sorun olmasın. Umarım yardımcı olmuşumdur. İyi geceler hocam.

Çok teşekkürler baktım satın alacağım iyi geceler hocam.

Sanırım 12Cm'ye 12cm PSU.
Kasanın ölçülerini göremedim. Onun dışında anakart pin uyumululuğuna da bakın sorun olmasın. Umarım yardımcı olmuşumdur. İyi geceler hocam.

Cooler Master G800 aldım hocam mis gibi oldu ilginiz için teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı