i5 3470 İçin 180₺ Ekran Kartı Önerisi

RealSoldier

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 180₺'lik bir bütçem var. Genelde Rainbow Six Siege oynarım. Düşük ayarlarda 1920x1080 açsa bana yeter, ikinci el olsa da olur. Ben 560Ti düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler :)
  • İşlemci: Intel i5 3470
  • PSU: OCZ Fatal1ty 550w
  • RAM: 6GB 1333MHz Cl9
  • Anakart: Asrock H61m-ps

Son düzenleyen: Moderatör:
HD 5870 almanızı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, 180₺'lik bir bütçem var. Genelde Rainbow Six Siege oynarım. Düşük ayarlarda 1920x1080 açsa bana yeter, ikinci el olsa da olur. Ben 560Ti düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler :)
  • İşlemci: Intel i5 3470
  • PSU: OCZ Fatal1ty 550w
  • RAM: 6GB 1333MHz Cl9
  • Anakart: Asrock H61m-ps
180 TL paran var madem bi 80 TL daha biriktirip HD7850/7950 almanı öneririm.

HD 5870 almanızı tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O kartın ikinci el fiyatı bile 250₺ civarı İstanbul içinde.

Sıfır olarak o fiyatlara R5 230 modeli var, almanı önermem.

Düşünmesi bile acı verici o kartı.

180 TL paran var madem bi 80 TL daha biriktirip HD7850/7950 almanı öneririm.

Öğrenciyim o kadar para biriktirmem uzun sürebilir.

R6'de yeni operation chimera güncellemesiyle FPS iyice düştü. Ben 750Ti'dan aşağısını almanızı önermem.

Umarım o kadar kötü değildir.

O kartın ikinci el fiyatı bile 250₺ civarı İstanbul içinde.

Düşünmesi bile acı verici o kartı.

Öğrenciyim o kadar para biriktirmem uzun sürebilir.

Umarım o kadar kötü değildir.
Emin olun o kadar kötü. Ya arkadaşların önerdiğini yada benim önerimi alın. O dediğiniz oyunda FHD'nin altı çözünürlük ve düşük FPS ile resmen oynanmıyor. Zaten yapımcısı Ubisoft olduğundan oyun kendinden sürüsüne bereket hata içeriyor. Örneğin ben günlerdir rubberbanding" diye anılan bir hatadan dolayı muzdaripim.

Kenara para biriktirip biraz daha iyisini almaya çalışın.

Letgo'dan buldum birtane HD5870 150₺'ye bırakıyor yarın akşam gidip alacağım umarım bir sıkıntısı yoktur.

Ekran kartını aldım driverları yüklüyorum fakat bios ekranındaki resimde kenarlarda 2-3 santimetrelik siyah boşluklar var bunları çözme imkanım var mı ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı