i5-3470 sisteme güç kaynağı önerisi

hofffff

Decapat
Selamlar, alacağım bu ASUS H61M-K anakart ve Intel Core i5 3470 işlemcili bir sistem için kaç W PSU almam gerekiyor? Şu an kullandığım eski kasanın tam olarak kaç olduğundan emin değilim ama Total 240W Max gibi bir şey yazıyor. İkinci el alacağım ya da eğer sorun olmazsa şu an kullandığımı kullanabilir miyim?
Bütçem kısıtlı çok pahalı bir tavsiye olmazsa iyi olur. :)

Şu an kullandıgım eski bilgisayarın güç kaynağı bu:

5.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum sana güç kaynağı önermemiz için sistemde mevcut olan veya ekleyeceğin ekran kartını bilmemiz gerekir.
Ekran kartın nedir?
Ekran kartı yok hocam. Oyun için değil. YouTube ve ders çalışmak, birkaç uygulama için düşük bütçeli bilgisayar toplamaya çalışıyorum. Belki bir süre sonra alabilirim ekran kartı. Ucuz olur muhtemelen. Öyle yüksek seviye ekran kartı alamam ikinci el ucuzundan anca. Buna göre bir tavsiyede bulunursanız çok iyi olurdu.
Yani bu PSU sana şimdi yeter ekran kartı alınca en azından min şu güç kaynağından al gibisinden tavsiye verirseniz. 🙂.

Ekran kartı yok hocam. Oyun için değil. YouTube ve ders çalışmak, birkaç uygulama için düşük bütçeli bilgisayar toplamaya çalışıyorum. Belki bir süre sonra alabilirim ekran kartı. Ucuz olur muhtemelen. Öyle yüksek seviye ekran kartı alamam ikinci el ucuzundan anca. Buna göre bir tavsiyede bulunursanız çok iyi olurdu.
Yani bu PSU sana şimdi yeter ekran kartı alınca en azından min şu güç kaynağından al gibisinden tavsiye verirseniz. 🙂.
Ekran kartı yoksa şu anda kullandığınız PSU rahatlıkla yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı