i5 3570k sistemi toplamaya başladım [Galeri]

Modüler olması, Corsair kalitesi ve sistemde gizlenip çok iyi görünecek tamamı siyah kablolar. O siyah kabloların maaliyeti tahmin ettiğimizden çok arkadaşlar. Üretimi için Corsair ekstra masraf yapıyor sonuçta. Kesinlikle öneririm o PSU'yu almanı.

Benim psu da modüler. Bakalım daha parçaları açmadım şu üç parçayı da alayım bir. Sonra bütçe kalırsa değiştirebilirim. Teşekkürler önerin için.

Modüler alınca ne oluyor? Birde son dakikada gtx770 bitmiş. Bostancıda var. Beyler öyle getirttirme olabiliyor mu? Söylesek internete koyarlar mı acaba ? Bende sabah alacaktım ne güzel.

Telefonla arayıp sor müşteri hizmetlerine. Modüler demek, belirli kabloların çıkarıp takılır olması demek. Mesela normal güç kaynaklarında 3-4 tane SATA güç girişi vardır ama sen bunlardan sadece 1 tanesini kullanırsın. Modüler bir güç kaynağında tek kullanırsın kablo kirliliğini en aza indirmiş olursun, kasan düzenli olur ve toplarken bilgisayarı işin daha kolay olur.

Arkadaşlar şuan mobildeyim. Eve gecinçe yazacağım. Kasayı, hdd yi teslim aldım. Klavye ve anakartında ödemesini yaptım çarşamba-perşembe elimde olacak. Çalıştıracağım death maçhinemi.

Hangi anakartı aldın? Msi z77a-gd55 mi?
Aynen ödemesini yaptım çarşamba-perşembe günü elimde.

Arkadaşlar bugün kasamı ve hdd mi teslim aldım. MSI Z77A GD55 anakartın ve Logitech G103 klavyenin ödemesini yaptım. Klavye yarın gelecek, anakart ise en geç perşembe günü elimde olacak. Sonrasında GTX780 DCII beklemeye başlayacağım. Şimdi kasa ve hdd nin görüntülerini de ekleyeceğim.

- - - Güncellendi - - -

Güç kaynağını ise değiştirmeme kararı aldım arkadaşlar aldığımı kullanacağım.

- - - Güncellendi - - -

Güç kaynağı ile kasayı açtım fotoğraflarını çektim. Güç kaynağını kasaya monteledim. Yaparken bir kaç tane fotoğraf çektim. Şuan açmayacağım malûm yarın sabah 10:00 da hayatım belirlenecek. Hiç ümidim yok ya neyse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…