i5 4. Nesil ve GT 820M Laptop 1200 TL'ye Alınır mı?

Hocam Q8400 işlemci gt9800 ekran kartı 6 GB ram monitör klavye vs set halinde 1000 lira diyor birisi. Sizce bu laptop mı yoksa o masaüstünü mü tercih edersiniz
Bir de bu dell marka dizüstünü nasıl incelersiniz siz olsanız? Yani ben onu nasıl kontrol edeyim fiyatı ucuz bulanlar dikkat et falan demişler de

Hocam bu laptop tamir görmüş ise bir sorun teşkil eder mi? Ben inceledim biraz gayet iyi duruyordu. Bana dedi ki alt kapağının 3 tane vidası düşmüş ama bir sorun olmuyor dedi.
Bana kalırsa laptopu almanız daha iyi olur. Tamir görmüş olsa da bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum. Kaçırmayın derim. Paranız olduğunda RAM'in frekansına uygun yeni bir RAM ve SSD alırsanız sizin gibi kullanan birisini 3-4 yıl daha götürür.

Bana kalırsa laptopu almanız daha iyi olur. Tamir görmüş olsa da bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum. Kaçırmayın derim. Paranız olduğunda RAM'in frekansına uygun yeni bir RAM ve SSD alırsanız sizin gibi kullanan birisini 3-4 yıl daha götürür.
Laptop ı nasıl inceleyeyim sizler ekran kartı, işlemci değerlerine falan bakıyorsunuz hiçbir şey anlamıyorum o değerlerden. Ne yapmamı önerirsiniz incelerken
Kaçırmamanızı tavsiye ederim. Nitekim o özelliklerde bir dizüstü 2000 TL civarını görebiliyor. Tabii siz yine de başka sorunu var mı diye araştırın. Fiyat normal değil gibi.
Abicim başka sorunu olup olmadığını nasıl anlayabiliriz

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı