i5 4200U sistem Mortal Kombat X kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Biri en düşükte 30 FPS alamazsın demişti.

Yüksekte mi 30 FPS?
Alırsınız, BF1'de o FPS'i almanız da normal, BF1 çok iyi bir ekran kartı istemiyor zaten, GTX 750 Tİ ile 60 FPS oynayabiliyordum. MKX'i hangi ayarda oynarsınız bilemiyorum fakat oynarsınız, bilgisayarınızda ısınma problemi yoksa sıkıntı olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam, sistem biraz zorlanır. Fakat baktım. Düşük ayarlarda oynayabilirsiniz.

Hocam sistem gereksinimlerine baktım, Mortal Kombat X için istenen ekran kartı ve işlemciyle sizin bilgisayar özelliklerinizi karşılaştırdım. UserBenchmark sitesinden bakmış olduğum işlemci karşılaştırmasına göre oyunun istediği işlemci sizinkinden %28 oranda daha üstün. Yine aynı siteden bakmış olduğum ekran kartı karşılaştırmasında ise oyunun istediği ekran kartı, sizin ekran kartınızdan %106 oranda daha üstün. Sisteminiz zorlanacaktır, gerekli performans ayarlarıyla oyun performansınızı daha üste çekip çekemeyeceğiniz hakkında da tam bir bilgiye sahip değilim maalesef ki.. İşlemci ve ekran kartı karşılaştırmasını da şöyle bırakayım hocam;

Yeni konular

Geri
Yukarı