i5-4210U laptop siyah ekran gösteriyor ve kapanıyor

ozgurkekw

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, dün sabah bilgisayarıma girdim ve bekledim, sonra bilgisayarım siyah ekran verdi ve FN modundan çıkamadı. Bende format atmayı denedim, bugün formatlanmış haliyle kullanıyordum fakat hala siyah ekran veriyor ve daha da çoğaldı. Ayrıca bilgisayar kapanmaya başladı.Sorunu ne olabilir donanımsal bir sorun mu yoksa normal bir sorunmu?

Sistemim:
Windows 11.
Intel i5 4210U
NVIDIA GeForce 840M(4 GB video Memory)
8 GB RAM
Lenovo Z50-70(2015 yılında alındı 7.5 yıllık)

Son düzenleme:
Merhaba, dün sabah bilgisayarıma girdim ve bekledim, sonra bilgisayarım siyah ekran verdi ve FN modundan çıkamadı. Bende format atmayı denedim, bugün formatlanmış haliyle kullanıyordum fakat hala siyah ekran veriyor ve daha da çoğaldı. Ayrıca bilgisayar kapanmaya başladı.

Sistemim:
Windows 11.
Intel i5 4210U
NVIDIA GeForce 840M(4 GB video Memory)
8 GB RAM
Lenovo Z50-70(2015 yılında alındı 7.5 yıllık)
Sürücüleriniz güncel mi,ayrıca Windows 11 in hangi sürümünü kullanıyorsunuz?
Son sürümde çoğu kişi sorunlar yaşadı.

Nasıl bilgi vermem gerekiyor ki daha fazla
Başta sadece sistem özelliklerini yazmıştınız onun için demiştim.

Sürücüleriniz güncel mi,ayrıca Windows 11 in hangi sürümünü kullanıyorsunuz?
Son sürümde çoğu kişi sorunlar yaşadı.

Başta sadece sistem özelliklerini yazmıştınız onun için demiştim.
Windows 11`in sürümü 10.0.22621.Sürücülerim güncel fakat bilgisayar açılırken Lenovo yazısında da siyah ekran yiyor ve bilgisayar kapanıyor.

Sürücüleriniz güncel mi?
Evet.

Windows 11`in sürümü 10.0.22621.Sürücülerim güncel fakat bilgisayar açılırken Lenovo yazısında da siyah ekran yiyor ve bilgisayar kapanıyor.

Evet.
Başka bir cihazdan format USB si hazırlayın ve format atın sisteminize. Büyük ihtimalle sistem dosyaları hasar görmüş.

Geri
Yukarı