i5-4210U ve GT820M sistem GTA 5 açar mı?

İşletim sistemi
Windows 10

MertKçk

Femtopat
İyi sabahlar, ben pek güçlü olmayan sistemimle GTA 5 oynamak istiyorum. Performansım nasıl olur? Hangi ayarlarda oynarım?
  • GT820M 2 GB.
  • i5-4210U CPU @ 2.40GHz
  • 8 GB RAM.
  • SanDisk SSD Plus 240gb/500MB

Şimdiden teşekkürler.

1366x768 çözünürlük en düşük ayarlarda oynarsınız.

720p en düşük ayarlarda single player modunda oynatır gibi. Online düşünüyorsanız unutun o işlemci ile online'a girilmez maalesef.

Onun 4 GB RAM olan versiyonu ile 20-25FPS 768p Low da oynadım. Online da oynadım. 8 GB RAM ile oynarsın.
720p en düşük ayarlarda Single Player modunda oynatır gibi. Online düşünüyorsanız unutun o işlemci ile Online'a girilmez maalesef.

Oynanıyor hocam merak etmeyin.

720p en düşük ayarlarda Single Player modunda oynatır gibi. Online düşünüyorsanız unutun o işlemci ile Online'a girilmez maalesef.

Hocam benim eski bir dostum aynı sistemle 2016 gibi orta ayarlarda 40FPS oynuyordu. Acaba güncellemeler gereksinimleri arttır mı?

Online'a nasıl girmez story ile Online'ın ne farkı var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…