i5-4440 Sistem Yükseltme

recepklc

Kilopat
Daha fazla  
Elimde 2 adet kasa var. 1 tanesinin içinde:

Gigabyte GZ-2GF0W6
2 adet 3 TB Toshiba 7200
Wıbtek H87 Pro
Hı level 8 GB
İ5 4440
300W güç kaynağı

Diğer kasada:

Gigabyte GZ-2GF0W6
Wıbtek H81PCID
2 adet 3 TB Toshiba 7200
1 adet Hı level 8 GB
İ3 4130
300W güç kaynağı

Aklımda olan i3 işlemcili kasayı satıp i5 işlemcili olan kasayı kullanmak diğer RAM'i de alıp 8x8 şeklinde tabi.

İ5 olana 1050 Ti ekran kartı alsam rahat rahat oyun oynatır mı yoksa anakartı değişmem mi lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1050Ti yerine RX 570 alın, bunun yanında 500W kaliteli bir PSU işinizi görecektir.
tavsiyeniz üzerine saphire rx570 nitro 8gb aldım ama çok problem oldu sürücüyü bir türlü kuramadım hatta bununla ilgili konu açmak zorunda kaldım.
yardım edebilirsenizçok memnun olurum. yoksa kartı iade etmeyi düşünmeye başladım.

8.1 pro kullanıyordu fakat desteklemediği için w10proya yükselttim ama driverı bir türlü kuramadım.kurmaya çalıştığımda bileşenler yüklü diye hata aldım.sonra radeonubir şekilde yükledim ama masaüstünde sağtıkladığımda radeon gözükmüyordu başlattaki çalışan programlardan gözüküyordu ama ayarlara gir dediğimde yine açılmıyordu.ayrına aygıt yöneticisinde kartı görüyordu ama ! işartei mevcut. güncelle dediğimde hata alı
İşletim sisteminiz nedir?
8.1 kuruluydu lakin kartın sürücüsünün 8.1 desteği olmadığı için w10 proya yükselttim ama yine değişen bişey olmadı.sürücüyü yüklemek istediğimde bileşenler zaten yüklüdiye hata aldım. bir şekilde raedonu kurdum ama masaüstüne sağtık yaptığımda radeonu göremedim. başlattan radeona tıkladığımda ayarlar diyorum ama açılmıyor aygıt yöneticisinde ! işartei kalkmıyor.günceelle diyorum yine aynı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı