i5 4460 224 TL!

arkadaşlar zahmet edip 724expres.com sitesine baksanız zaten görürsünüz neyin ne olduğunu

arkadaşlar zahmet edip 724expres.com sitesine baksanız zaten görürsünüz neyin ne olduğunu
O değilde adamlar iyi reklam yaptılar.
Böyle saçmalık mı olur. Bütün fiyatları nasıl yanlış girmişler onu anlamadım. Birde hala satışa devam ediyorlar.

Tamamen yasal dolandırıcılık, parayı alıyor, beş dakika sonra iptal ediyor ve 4 gün sonra paranı iade ediyor. 4 gün içinde paranı kullanıp parandan para kazanıyor ve bunu sürekli ve büyük miktarla yaptığı zaman hatrı sayılır miktarlar kazanıyor.

Bende 750 Ti alacaktım. Gönderse firma batmazdı çünkü vatan 300 tl'ye sattı. Burada 200 tl'idi kredi kartını kabul etmedi. Her şerde bir hayır varmış...
Kartın tam modeli Asus 750 Ti Ph

Bence sipariş edilen ürünün gönderilmesi lazım sonuçta firma hatalı.

5 dakika içinde stok kontrolü yapıp geri dönmeleri de ayrı bir olay. Sitede son 1 ürün yazıyordu çünkü.
Kesinlikle iyi niyetli bir yer değil, boşuna paranızı al-ver yapmayın.

İptal maili ;

Son düzenleme:
@Oğuzhan Yıldırım Şikayette bulunabilirsin. Daha önce Vatan bana bunu yapmıştı. Arızalı MSI GE70 satıp 2-3 ay para iadesi için bekletmişti. Demek Bu da firmaların bir taktiği olmuş.

E-Devlet şifremi unutmuşum, hafta için tüketici mahkemesine ileteceğim. Umarım 4 günü geçmez iadeleri.
Hakkını helal et dostum. Bilsem konuyu açmazdım.
Turuncu sitede gördüm.Orada baya Alanlarda olmuş.

E-Devlet şifremi unutmuşum, hafta için tüketici mahkemesine ileteceğim. Umarım 4 günü geçmez iadeleri.
Alışveriş yapanlardan birisi tutarlar anında iade ediliyor neyse ki demiş bilgin olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…