i5 4460 HD6850 Sistemde Valorant'ta "Van 1067 TPM 2.0 donanımım yok" Hatası

NasaWw

Centipat
Daha fazla  
Bugün birden bire bu hatayı vermeye başladı halbuki birkaç saat önce oynamıştım. Windows 10 kullanıyorum internette bu hatayı alanların neredeyse hepsi Windows 11 kullanıcısı bu yüzden TPM 2.0'ı veya Security Bot'u etkinleştirip çözüyorlar. Benim BIOS'mda ikisi de yok. Windows 10 kullandığım içinde hiç ihtiyacım olmadı. Sistem güncel, Valorant'ı 3 4 defa sil yükle yaptım farklı disklere kurdum fakat aynı, VGC'yi otomatiğe aldım yap diyenler olacaktır. Diğer oyunlar sıkıntısız çalışıyor eğer olmazsa format atacağım.
Donanım:
HD 6850.
Intel i5 4460.
ASUS H81m-Plus UEFI.
Windows 10 Home.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün birdenbire bu hatayı vermeye başladı halbuki birkaç saat önce oynamıştım. Windows 10 kullanıyorum internette bu hatayı alanların neredeyse hepsi Windows 11 kullanıcısı bu yüzden TPM 2.0'ı veya Security Bot'u etkinleştirip çözüyorlar. Benim BIOS'mda ikisi de yok. Windows 10 kullandığım içinde hiç ihtiyacım olmadı. Sistem güncel, Valorant'ı 3 4 defa sil yükle yaptım farklı disklere kurdum fakat aynı, Vgc'yi otomatiğe aldım yap diyenler olacaktır. Diğer oyunlar sıkıntısız çalışıyor eğer olmazsa format atacağım.
Donanım:
HD 6850.
Intel i5 4460.
ASUS H81m-Plus UEFI.
Windows 10 Home.

BIOS default ayarlara alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı