İ5 4460 R7 370 Sistem Toplama

bilgisayarcıya götürsem yapabilirmi yada flashbelleğe yükleyip birşeyler yapılıyordu galiba internette baktım pek anlayamadım bilgin varmı ?

Microsoft' un DreamSpark hizmeti var ücretsiz orjinal win8.1 veriyor öğrencilere. Bilgisayarcıya verirsen korsan win7 yükleyip senden 50tl civarı para alır :). Sen orjinal keyini al kurulum kolay.

Bilgisayar geldi ancak monitöre bağlanmadı teknik servisi aradım ve ekran kartındaki girişe dönüştürücüyle bağlamamı söylediler öyle yaptım ancak klavyeyi usb girişlerine takıyorum hiçbirinde çalışmıyor başka pc de denedim çalışıyor ne yapmalıyım fikrin var mı ?

girişe telefon şarjımı taktım sarj ediyor başka klavye taktık ışık yandı sonra gitti yani usb girişi çalıyor ama klavyeyi çalıştırmıyor klavyesizde ilerleyemiyorum.

Hallettim ramı oturtturamamışlar .d şuan çok iyi durumda bilgisayar. Çok teşekkür ederim bana çok yardımcı oldun senin sayende alabildim çok teşekkürler.:ROFL::aşk:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı