i5-4460 sisteme GTX 1660 Ti takılır mı?

ertunga

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Mevcut ekran kartım elzem bir kaza sonucu bozuldu.
Sistemim şöyledir.

Asus H81M Plus anakart
i5-4460 işlemci
Zalman ZX600 güç kaynağı
8 GB Kingston HyperX Fury RAM

Almayı düşündüğüm ekran kartı MSI GeForce GTX 1660 Ti Gaming X modeli

Sizce bu sistemde bu kartı kullansam sorun yaşar mıyım, ya da bu kartı tercih etmeli miyim? Bu konularda çok fazla bilgi sahibi değilim. Tecrübenize ihtiyacım var. Şimdiden yardımlarınız ve geri bildirimleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O işlemciye en uygun ekran kartı RX 570. i5 4460 ve gtx 1060 6gb ikilisini kullandım ve çok darboğaz yaşadım. İşlemcimi değişdirdiğim zaman performansım 2 katına çıktı.

O işlemciye en uygun ekran kartı RX 570. i5 4460 ve gtx 1060 6gb ikilisini kullandım ve çok darboğaz yaşadım. İşlemcimi değişdirdiğim zaman performansım 2 katına çıktı.
hocam ben ilerleyen zamanlarda ortalama 1-2 yıl içerisinde komple sistem değişikliği düşündüğüm için bu kartı tercih etmeyi düşünüyorum ama bu hata mıdır acaba?

2 yıl sonra ne kartlar gelecek. Bence o tarihlerde 2 yıllık ekran kartına niye aldım keşke hep birlikte alsaydım dersiniz.
Alın bunu kafanız rahat etsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı