i5 4460 ve GTX 750 Ti The Crew 2 Performansı

İşletim sistemi
Windows 10

v1ncent

Hectopat
Selam dostlar. Steam'de The Crew 2 45 TL gibi makul bir fiyata düştü fakat düşük FPS korkusu var içimde, sistemimi aşağıya bırakıyorum. Performans hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. Pek anlamıyorum maalesef bu işlerden. (High ayar takıntım yok, her ayarda oynayabilirim.)

i5 4460 3.2GHz
GTX 750 Ti 2 GB
8 GB RAM

Selam dostlar. Steam'de The Crew 2 45 TL gibi makul bir fiyata düştü fakat düşük FPS korkusu var içimde, sistemimi aşağıya bırakıyorum. Performans hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. Pek anlamıyorum maalesef bu işlerden. (High ayar takıntım yok, her ayarda oynayabilirim.)

i5 4460 3.2GHz
GTX 750 Ti 2 GB
8 GB RAM
Windows 10 64 Bit ise RAM tarafında bir miktar yetersizlik olabilir diye düşünüyorum. Onun dışında bu sistemle 1080p Low ayarlarda oynarsınız.

1080P low ayarlarda akıcı bir şekilde rahatça oynarsın. Gtx 650 Ti Boost ile oynadım. Sana tavsiyem bence alma bu oyunu, çok sıkıcı. Forza Horizon 4 al çok daha zevk alırsın ve 1080P mediumda oynayabilirsin.

i5 4460 3.2GHz
GTX 750 Ti 2 GB
8 GB RAM
Geforce Now'dan oynayabilirsiniz kötü bir duruma karşı ama bu sistem güzel oynatır.

Geri
Yukarı