i5 4460 ve R7 240 Oyun Performansı

AryaStarkTr

Hectopat
Daha fazla  
Hangi oyunları kaldırır? Yardımcı olur musunuz?
PC'yi yeni aldım. Ne indireceğimi bilmiyorum

GTA 5 kaldırır mı?

Toplama bilgisayar olduğu için sistem dengesiz. Kim bilir ne kadar paranızı çöpe attınız... Antivürüs kurun ilk. GTA V'yi medium-low ayarlarda oynarsınız. Siz yatın kalkın dua edin GTA V'nin optimizasyonunun iyi olduğuna. FIFA, PES oynayabilirsin. Sormak istediğin oyun varsa sor.

Hayırlı olsun öncelikle. GTA V kaldırır. Çok iyi görüntü alamayabilirsin ancak yine de idare eder seni. Bu arada ne kadara satın aldın?

Hayırlı olsun öncelikle. GTA V kaldırır. Çok iyi görüntü alamayabilirsin ancak yine de idare eder seni. Bu arada ne kadara satın aldın?

1900 TL'ye aldim. Bir de bir şey soracağım. Call Of Duty Advanced Warfare'i high'da oynuyorum. Normal mi ?

En kısa zamanda psunu ve ekran kartını değiştir.

1900 TL'ye aldim. Bir de bir şey soracağım. Call Of Duty Advanced Warfare'i high'da oynuyorum. Normal mi ?
Anti-aliasing ayarı düşüktür. Yoksa yüksek ayarda oynatabileceğini sanmıyorum.

R9 280X bir de 600 Watt PSU ile GTA 5'i very high'da oynatır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…