i5 4570 ile Sistem Toplama

MesutK

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu an kullandığım Casper bilgisayar 2-3 yıllık ve oldukça eski ancak üzerindeki işlemci i5 4570, ekran kartı ise AMD Radeon HD 8350, yani işlemciye kıyasla çöp bir ekran kartı. Yeni bir PC toplamaya karar verdim ve şu anki işlemcimi yeni sistemde kullanmak istiyorum. İşlemcinin desteklediği soket 1150 ve DDR3-1333/1600, DDR3L-1333/1600 RAM'lar destekliyormuş, bu bakımdan bu işlemciye yakışacak bir sistem toplar mısınız benim için, ekran kartı GTX 1060 düşünüyorum anakart ve RAM kısmında pek bilgim yok, ekran kartı önerisi de yapabilirsiniz SSD de kullanacağım ve işlemcimi uzun süredir kullandığım için performansında bir kayıp olmuş mudur ? Şimdiden herkese teşekkürler.

Ekran Görüntüsü (9).png

Bu şekilde topladım bir sıkıntı uyuşmazlık olur mu ? Daha iyi bir tavsiyeniz ya da şunu değiştir dediğiniz parça var mı? Yardım arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasada biraz fazlaya kaçılmış gibi ancak zevk meselesi beğendiyseniz birşey deyemem. Onun haricinde RAM 4x2 onu değiştir. Tek modül 8 GB alın yada 8x2 16 GB RAM alın. Tavsiyem Kesinlikle 16 GB yapmanız yönünde olacaktır.
Monitörü G SYNC destekli seçin. Nvidia ile çalışan o. Seçmiş olduğunuz monitör AMD ekran kartlarıyla etkileşimli çünkü.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı