i5 4570 RX 6600 sistemi yükseltmek vs PS5 almak

eXKlinE

Centipat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, bugün arada kaldığım bir konu hakkında sizden destek almak istiyorum. Sistem özelliklerini sayayım, sizce bu bilgisayarı satıp üzerine para ekleyerek sistem mi yenileyeyim yoksa direkt PlayStation 5 mi alayım? Sizin fikriniz nedir?
  1. Ekran kartı XFX RX6600.
  2. İşlemci Intel i5 4570.
  3. PSU 500W Aerocool.
  4. 8 GB RAM.
  5. Quadro Intel H81 anakart.
  6. 240 GB SSD 1 terabyte hard disk.

Merhaba dostlar, bugün arada kaldığım bir konu hakkında sizden destek almak istiyorum. Sistem özelliklerini sayayım, sizce bu bilgisayarı satıp üzerine para ekleyerek sistem mi yenileyeyim yoksa direkt PlayStation 5 mi alayım? Sizin fikriniz nedir?
  1. Ekran kartı XFX RX6600.
  2. İşlemci Intel i5 4570.
  3. PSU 500W Aerocool.
  4. 8 GB RAM.
  5. Quadro Intel H81 anakart.
  6. 240 GB SSD 1 terabyte hard disk.
Sat sistem yenile. PS5 güçlü bir cihaz ancak oyunları çok pahalı. PC'de en kötü indirimde oyun alırsın ya da ücretsiz crack indirirsin.

Bütçene bağlı şimdi elindeki aleti satsan, PS5 parasını eklesen, biraz zorlayıp şöyle Ryzen 7500F içeren DDR5'li bir bilgisayar ile RTX 4070 & 7800 XT ekran kartı kombinasyonu yapsan PS5'i ömür ve kalite olarak döver.

Evet konsol optimizasyonu bir gerçek ama aletin kas gücü de ortada. Tabii PC kanadında oyunların büyük kısmını korsana çevirip sağlam para biriktirme imkanı da var. PS5 hep cepten yiyecek.

Bütçene bağlı şimdi elindeki aleti satsan, PS5 parasını eklesen, biraz zorlayıp şöyle Ryzen 7500F içeren DDR5'li bir bilgisayar ile RTX 4070 & 7800 XT ekran kartı kombinasyonu yapsan PS5'i ömür ve kalite olarak döver.

Evet konsol optimizasyonu bir gerçek ama aletin kas gücü de ortada. Tabii PC kanadında oyunların büyük kısmını korsana çevirip sağlam para biriktirme imkanı da var. PS5 hep cepten yiyecek.

Hocam sorun 9 10 ay sonra yurt dışına gidiyor olmam şimdi PC'yi yenilesem yurt dışına gidince daha kolay toplarım yazık olur hadi Türkiye'de topladım diyelim götürmeside bayağı sorunlu olur ama PS5 alsam oraya götürebilirim diye düşündüm ama PC toplamak daha güzel geldi bana cevaplarınız için sağ olun.

Geri
Yukarı