i5 4570 RX6600 sistem için oyun tavsiyesi

Hocam God of War tahmini kaç FPS verir.

Ben 12100 16 GB 3200MHz RAM RX 6600 ile ortalama FSR kalite modunda grafikler yüksek iken 75-90 FPS civeri alıyordum fakat bu köprünün orada 45-60 FPS civarına düşüyor ve bir ağırlık oluşuyor(optimizasyon ile alakalı) ama orada pek zaman geçirmediğimiz için sıkıntı olmuyordu.
Anlayacağın akıcı bir şekilde oynarsın ama işlemciden emin değilim büyük ihtimalle darboğaz olacaktır.

Ben 12100 16 GB 3200MHz RAM RX 6600 ile ortalama FSR kalite modunda grafikler yüksek iken 75-90 FPS civeri alıyordum fakat bu köprünün orada 45-60 FPS civarına düşüyor ve bir ağırlık oluşuyor(optimizasyon ile alakalı) ama orada pek zaman geçirmediğimiz için sıkıntı olmuyordu.
Anlayacağın akıcı bir şekilde oynarsın ama işlemciden emin değilim büyük ihtimalle darboğaz olacaktır.

Hocam RDR2 kaldırır mı peki. Kaç FPS verir.

Hocam God of War tahmini kaç FPS verir.
Bende Amd Fx 8350 hız aşırtmalı 4.3 ghz ve 5500xt 4 gb var. Islemcilerimizin yaklasik gucu ayni, çünkü benimkinin oc suz hali 3570 dengi. Ekran kartın daha iyi. Amd fsr kullanarak god of war u kasmadan oynadım. Rdr den bahsetmiyorum bile medium ayarlarda akar. Islemcin aşağı yukarı 10. Nesil i3 dengi
Anlamadığım şekilde son 3 assasins creed oyununu oynayamıyorum (Origins dahil) ama spiderman, GoD ve hatta Cyberpunk ı sabit 37 fps oynadım. Sadece araba kullanırken 30lara düşebiliyordu

Yeni konular

Geri
Yukarı