i5 4570 sistem yükseltme

volkan43733

Hectopat
i5 4570
ECS H81H3-M4
R7 265
4 GB RAM

Ekran kartı ile RAM yükseltmeyi düşünüyorum, sizce faydalı olur mu yoksa ana kart ve işlemciyle de oynamam gerekir mi?

Oyun performansı için yükseltmeyi düşünüyorum, oynamak istediğim oyun PUBG orta seviyede oynasam yeterli benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
çok tşk ediyorum verdiğiniz bilgilerden dolayı ekran kartını 2.el düşünüyorum 700 civarı bunun 2.elini alabilirmiyim o fiyatlara
dün bi arkadaşım senin ana kart dx 11 dedi bu ekran kartı olur mu ona
Sapphire RX470 RX 470 OC GDDR5 4GB 256Bit AMD Radeon Ekran Kartı - Sapphire Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 615579233
GTX 1050ti OC 4GB 128 bit GDDR5 1050 ti - Galax Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 630793714
istediğinize bakabilirsiniz. güvenli olduğu içi seçtim.
kullanılmadığını anlamam için ne yapmam gerekir sercan bey.
ısı testi felan mı yapmam gerekir.
Stres testi vb. yapabilirsiniz. ekran kartının ısı değerini vb.

Kullanılmadığını anlamanız çok zor. Güvenilir birinden almanız gerekiyor. Mesela hemen üstteki mesajda arkadaşın verdiği linkteki RX 470 madencilik için kullanılmış olabilir. Adamın elinde 4 tane varmış.

Bu gibi sebeplerden ötürü ikinci elde RX serisine mesafeli durmakta fayda var. Geçen haftalarda indirimli olarak çok iyi fiyatlara satıldı bu kartlar, keşke o zaman alabilseydiniz.

Kullanılmadığını anlamanız çok zor. Güvenilir birinden almanız gerekiyor. Mesela hemen üstteki mesajda arkadaşın verdiği linkteki RX 470 madencilik için kullanılmış olabilir. Adamın elinde 4 tane varmış.

Bu gibi sebeplerden ötürü ikinci elde RX serisine mesafeli durmakta fayda var. Geçen haftalarda indirimli olarak çok iyi fiyatlara satıldı bu kartlar, keşke o zaman alabilseydiniz.
Hocam ekran kartının elinde çok olması onun Mining için kullanıldğını göstermez. üstelik GeT var bakar eğer normal değilse anlatır geri yollar.

Olabilir dedim zaten. Hem madencilik için kullanılıp kullanılmadığını anlaması güç.

Ayrıca o satıcının diğer ilanına da bakarsanız; kartların madencilik için kullanıldığından emin olabilirsiniz. @Silinen üye

Son düzenleme:
çok saolun sıfırı almaya gücüm yetmez o kadar çıkamam para ondan dedim 2 el temiz bulmaya çalışacagım artık benim aklımdaki soruya cvp buldum bu işlemci sorusuna bana intel 4770 al felan al dediler bu işlemci yetersiz gelir felan dediler aklımı karıştırdılar.

Sadece RAM yükselterek hem genel kullanım hem de oyun içi değerlerde farkı hissedersiniz, ekran kartınız PUBG gibi bir oyunu kaldırıyor olması lazım ama ilk işiniz RAM'i yükseltmek olmalı.

yav arkadaşlar k.bkmayın son bi sorum olacak bu 1050 ti çok modeli var hangisini almam gerek googleden bi link atarsanız sevinir.
arkadaş link atmış ama ilandan kalkmıi onu göremedim
bu shapphire rx 570 nitro modeli olabilir mi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı