i5 4590 ve GTX 960 Tabanlı Sistem Toplama

hellaswow1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni bir sistem alacağım fakat bunlar bir birlerine uygun mudur? Oyun bilgisayarı olacak. GTA 5'te nasıl performans alırım, tavsiyelerinizi nelerdir ?

Bu sistem daha performanslı olacaktır. Kendi topladığınız sisteme kasa koymadığınız için bende koymadım. İlerleyen zamanlarda sisteme SSD eklersiniz. Uzun bir süre sizi üzmez.

Ekran kartı verebileceğim ücret bütçemi aşıyor.Peki benim hazırladığım ekran kartında nasıl bir performans elde ederim 2 gb 256 bit daha mı iyidir ? yoksa 4 gb 128 bit midir ?

Ekran kartında bit ve belleğe çok takılma. NVIDIA ve AMD'nin geliştirdiği teknolojilerle düşük BIT değeriyle eskiye göre daha iyi performanslar sağlanıyor. GTX 960'da iyi bir kart alırsan seni götürür fakat GTX 970 ile aralarında ciddi miktarda performans farkı var. İkisi de ideal-üst oyun segmentinde fakat GTX 960 bu segmentin giriş seviyesi iken GTX 970 orta seviyesi.

Bu kadar paranız varsa kesinlikle gtx 970'e yonelin ve olabilirse sinerji den toplayın 150-200 liraniz cebinize kalsın, işlemci soğutucusuna gerek yok oc yapmayacaksınız dimi ?

İşlemcinizi i5 4460 ile, ekran kartınızı nvidia gtx 970 ile değiştirmenizi öneririm.Amd nin yeni çıkan r9 380 gibi kartlarınıda düşünebilirsiniz.

Bu kadar paranız varsa kesinlikle gtx 970'e yonelin ve olabilirse sinerji den toplayın 150-200 liraniz cebinize kalsın, işlemci soğutucusuna gerek yok oc yapmayacaksınız dimi ?

Sinerjide iyi bir seçenek tabi arkadaş internetten alabiliyorsa. Birde tam bilmiyorum son zamanlarda Sinerjiden bir şey almadım fakat ilk satışlarında olduğu gibi hala her parça için ayrı ayrı kargo ücreti alıyorlarsa gitsin vatandan alsın daha iyi Arkadaşımın sadece kasası + ekran kartı 65 TL tuttuydu

İşlemcinizi i5 4460 ile, ekran kartınızı nvidia gtx 970 ile değiştirmenizi öneririm.Amd nin yeni çıkan r9 380 gibi kartlarınıda düşünebilirsiniz.

Benim topladığım sistemde İ5 4590 ile GTX 970 alabiliyorken niye işlemciyi düşürsün ki?

Belirlediğim sistem üzerine daha fazla eklenti eklemeyeceğim. OC kullanmayacağım. Bu hazırladıgım sistemde gta 5 de ne kadar performans elde ederim. Kaç fps olabilir hangi ayarda oynarım ? ona göre önerilerinizi dikkate alacağım. Teşşekür ederim emekleriniz için.

Elbette son karar senin. Dediğim gibi 960'da seni üzmez ama sadece 46.9 TL farkla 970 alınabiliyor Buda GTX 960'ın Gta 5 testi. Senin kartın 2 gb modelinin değerleri fakat 4 gb modeliyle bu değerlere yaklaşık sonuçlar alırsın.

GTX 960 GTA 5 Performans Testi - Technopat

Benim topladığım sistemde İ5 4590 ile GTX 970 alabiliyorken niye işlemciyi düşürsün ki?

Çünkü arkadaşın topladığın sistemde ssd varken sizinkinde yok ve aynı fiyat bandında kalması için i5 4460 önerdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…