i5 4670K ve GTX 760 Tabanlı Sistem Toplama

ayhan123

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben birkaç hafta sonra bir sistem toplamayı düşünüyorum. Birkaç sorum var sizlere kusura bakmazsanız.
1)Acaba aşağıdaki sistem GTA V çıkmadı ama ultra değilde highte açabilirmiyim
2)ilerde ekran kartını upgrade yaptığım zaman gtx 780ti gibi kartlara bu güç kaynağı yeterlimidir.
3)4690k'mı alayım yoksa 4670k yetecekmidir.
Ekran Alıntısı.PNG

Oyun bilgisayarı topluyorsan kasadaki en pahalı parça ekran kartı olacak işlemci ve anakarttan kısıp Gtx770 twin frozr al.Hiçbir oyunda sıkıntı olmaz.Soruna gelince seçtiğin işlemciler fazlasıyla yeterli olacaktır ama gerek yok bunları al.

H97-PLUS Intel H97 Soket 1150 DDR3 1600Mhz Anakart - Vatan Bilgisayar

Core i5 4460 Soket 1150 3.2GHz 6MB Cache 22nm İşlemci - Vatan Bilgisayar

kalan paraya ssd alırsın :

Samsung 120Gb 840 Evo Sata 3.0 (Okuma 540Mb / Yazma 410Mb) Ssd - Vatan Bilgisayar

Son düzenleme:
Bu arada c#'da yazılım yapıyorum biraz performansa ihtiyacım var. Performans'ta sorun yaşarmıyım bu işlemciyle? Zaten pc'yi aldıktan birkaç hafta sonra ssd almayı düşünüyorum.

Paran varsa sorun yok o zaman işlemci işini görecektir ama içine sinmediyse 4670k alabilirsin ama mutlaka ekran kartını yüksek tut gtx770 olabilir 29 280x olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı