i5 4690k Gaming 5 Sistem Toplandı

DumaniOmer

Hectopat
Daha fazla  
Sevgili arkadaşlar foruma danışarak topladığım ilk bilgisayarım;
i5 4690k
Cooler master gm 6903
Ve berberinde gelen sıvı soğutucu
3tb WD hdd
1gb samsung ssd
Msi Gaming 5
Msi gtx 970

Montaj bitti @Recep Baltaş aynı kasa ile gaming 7 i7 tabanlı bir sistem toplamıştı youtubeden videosunu izleye izleye topladım ve Video çok faydalı oldu tekrar tekrar video için teşekkürler...

Şimdi ben bilgisayarı biostan OC Moduna Aldım ve bilgisayarım Sürekli OC modunda Çalışıyor...

Cpu sıcaklığı maksimum 53-59' arasında geziyor. Ortalamada 45-53 arasında.

Sanıyorum ve Umuyorum ki Isı değerleri normal olsa gerek.

Sıvı Soğutucunun Devri konusunda hiç ayar yapmadım. Şuanda otomatık olarak mı ayarlıyor hızını yoksa en yüksek devirdemi çalışıyor. Eğer en yüksek devirde çalışıyorsa zararı olur mu ? Şahsen zararı yok ve tek sıkıntısı ses derseniz 7+1 kolon sisteme bağlı olduğu için ve sürekli müzik dinlediğim için sesi hiç duymuyorum bile.

Kasayı 435 tl ye almıştım sıvı soğutucu ile birlikte vatan bilgisayardan.

Ben parça parça aldım paramı harcıyorum diye sürekli.

Aoc 23.6 " ide içine katarsak 8 bin tl civarı

Hocam öncelikle hayırlı olsun sistem. Yalniz kafama birşey takıldı. 1 tb ssd fiyatlarına baktım 1500 tl civarında. Depolama bu kadar önemli miydi sizin için? SSD den kısılıp gtx 980 e çıkılabilirdi. Gayet iyi bir sistem tekrardan hayırlı olsun bol fps'li günler. :)

Bu sistem monitörle birlikte nasıl 8bin tl tutuyor anlamadım ama hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı