İ5-4690k Sisteme Upgrade Önerisi

GTX 970 ile dar boğaz pek yapmaz zaten. RTX 2060 la sıkıntı çıkıyor. Ram olarak da fazla para harcama derim ddr3 e. Bütçen varsa ddr4 e geç yoksa, 4x2 daha al devam et. Aynı marka model almaya özen göster, ramlerde uyuşmazlık problemi olabiliyor.
Ramleri aynı model alıp yükseltiyorum. Kasa ve power ile ne yapabilirim. RGB li ve hava sirkülasyonu güzel bir kasa önerebilir misin?
Fiyata göre uygun. F/P Ürünü olarak ilerleyen zamanda düşünebilirim. 🙏

Ramleri aynı model alıp yükseltiyorum. Kasa ve power ile ne yapabilirim. RGB li ve hava sirkülasyonu güzel bir kasa önerebilir misin?

Fiyata göre uygun. F/P Ürünü olarak ilerleyen zamanda düşünebilirim. 🙏
Kasa olarak ben Phanteks P350X kullanıyorum. Hem güzel görünüyor, hem hava sirkülasyonu gayet güzel. PSU olarak ise Corsair RM750X önerebilirim.

Kasa için bütçe belirtir misiniz ? Ve PSU dahil mi olsun ?

Maksimum 400 TL olabilir kasa için. Yeni PSU da kablolama daha toplu ve Ram takviyesi yapınca 600W PSU yeterli olur mu?
Kasa olarak ben Phanteks P350X kullanıyorum. Hem güzel görünüyor, hem hava sirkülasyonu gayet güzel. PSU olarak ise Corsair RM750X önerebilirim.
Kasanın sade olması çok hoşuma gitti.
Şöyle bir model de buldum biraz fazla cafcaflı geldi Cooler Master MasterBox Q300P RC-MCB-Q300P-KANN-S02 RGB LED Mid-Tower - incehesap.com :)

Son düzenleme:
Yeterli olur hocam.
https://www.hepsiburada.com/dark-se...dkchsentpro-p-HBV00000BS10W?magaza=PROBYTELTD.

Captcha Verification

Captcha Verification
Maksimum 400 TL olabilir kasa için. Yeni PSU da kablolama daha toplu ve Ram takviyesi yapınca 600W PSU yeterli olur mu?

Kasanın sade olması çok hoşuma gitti.
Şöyle bir model de buldum biraz fazla cafcaflı geldi Cooler Master MasterBox Q300P RC-MCB-Q300P-KANN-S02 RGB LED Mid-Tower - incehesap.com :)
Ürün güzel ama pahalı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı