i5 4690K sogutucu önerisi

energizer1525

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba ben ilk kez konu açmaktayım. Sizlerden i5 4690K işlemciye sogutucu önerisi istiyorum. Kasam Xigmatek Panteon yan tarafı şeffaf olandan. Anakart MSI Z97 Gaming 7. Daha önceki sistemim FX8350 ve Formula Z idi. Sogutucu olarak da Seidon 240M kullanıyordum. Ama radyatör anakartın üstünü kapatıyordu resmen. Ben de sogutucuyu satmak zorunda kaldım. Ekran kartım da Gigabyte GTX 970. En fazla bir sene sonra ikincisini almayı düşünüyorum. Bütcem en fazla 300 TL. Sizce ne alsam iyi olur? Hava ya da egzoz fana takılan sıvı sogutma olabilir. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş kusura bakma ama sen bişileri ters yapmışsın. Kasayı satıp değişticene canım sıvı soğutmayı satmışsın. Neyse olan olmuş artık, genede sana kasa olarak aerocool ds200 kasayı tavsiye ederim ki hacmi ve yalıtımı ile gauet başarılı bir kasadır. Teknopat'ta incelemesi de mevcuttur. Sağutma için tam bir cevap veremem forumda daha çok bilgili olan abilerimiz var. @BilgisayarKurdu sana net bir cevap verebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı