İ5 4690K ve GTX 970 sistem güncelleme

Bu ekrani mevcut sistemim icin mi upgrade edildikten sonraki hali icin mi tavsiye edersiniz?
Ben tavsiye etmekteyim. Kendim GALAX GTX 1070 Sniper modeli ile birlikte kullanıyorum. Özellikle renk kalitesi ve görüntü modları olarak çok yeterli. Yükseklik bir hayli yüksek ve uzaktan acayip şık duruyor. Bütün ihtiyacınızı karşılayacağından eminim. İsterseniz bana bütçenizi söyleyin ben size güzel bir yükseltme yapmanıza olanak sağlayacak bir sistem kurarım. ( Sistem derken belli başlı parçalar ! ).

Ben tavsiye etmekteyim. Kendim GALAX GTX 1070 Sniper modeli ile birlikte kullanıyorum. Özellikle renk kalitesi ve görüntü modları olarak çok yeterli. Yükseklik bir hayli yüksek ve uzaktan acayip şık duruyor. Bütün ihtiyacınızı karşılayacağından eminim. İsterseniz bana bütçenizi söyleyin ben size güzel bir yükseltme yapmanıza olanak sağlayacak bir sistem kurarım. ( Sistem derken belli başlı parçalar ! ).

Ilginiz icin cok tesekkurler.

Monitor dahil 3500 tl ye kadar bu sisteme upgrade olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı