İ5 4690K ve GTX970 Darboğaz Olur mu?

Aolzarin

Kilopat
Yer
Kocaeli/Gebze
MSI Z97 Gaming 5 anakartım ve i5 4690K işlemcim var. Salı günü MSI GTX 970 100 ME aldım. İşlemcim 4 GHz stabil çalışıyor. Resmi telefonla çektim, MSI Afterburner ile çekiyorum fakat değerler resimde görünmüyor, darboğaz söz konusu mudur? CPU kullanımı %92, GPU ise %90. Düşüncelerinizi merak ediyorum. Konuyu nereye açacağımı bilmediğim için buraya açtım. Ban yemekten bıktım umarım bir daha yemem. :D Bu arada oyun Battlefield Hardline ve her şey ultrada arkadaşlar.

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ultra ayarlarda sizce bu fps normal mi ? Kart kullanımında bir sorun görüyor musunuz ? Hd7850 vardı daha önceden şimdi 970'in çok iyi bir kart olduğunu bildiğim için daha karta alışamadım. Kartın tam performansını görebilmem için hangi oyunları denemeliyim sizce ?
Neredeyse 100 fpse ulaşmışsın daha ne istiyorsun :) . Darboğaz yok, olması da mümkün değil zaten. Kartın bütün imkanlarını kullanabileceğin oyunlardan biri GTA V. Deneyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı