i5 5200u Sistemin kötü oyun performansı

İşletim sistemi
Windows 10
Laptopa OC yapamazsın zaten. İşlemcinin termal macunununu değiştir, içini fanları güzelce temizle ve virüs taraması yap.

Eğer %80- 100 Civarı seyrediyorsa sıfır bir kurulum yapmak veya antivirüse taratmak, Laptobunuzda anormal bir şey yok gözüküyor yine de Pil ayarlarınızı maksimum olduğunu kontrol edin, Ekran Kartınız AMD sanırım öyle gözüküyor, AMD Ekran Kartı arayüzüne girip Maksimum Performansa ayarlamanızı tavsiye ederim.

(AMD Arayüzünü pek bilmiyorum.)

Son düzenleme:
Hocam dediğim gibi %80-100 civarlarındaydı fakat Team Wiever'ın çalışmasını durdurunca %10dan yukarı çıkmıyor. İçime virüs şüphesi düştü. Tarama yapacağım birazdan.

Hocam dediğim gibi %80-100 civarlarındaydı fakat Team Wiever'ın çalışmasını durdurunca %10'dan yukarı çıkmıyor. İçime virüs şüphesi düştü. Tarama yapacağım birazdan.

Korsan oyun veya yazılım varsa kaldırın bilgisayarınızdan ayrıca fazla bozmadan AMD Arayüzünde seçenekleri inceleyip hangilerinin ne işe yaradığını öğrenerek Performans modlarını bulup uygulayabilirsiniz.

Kusura bakmayın yukarıda 920M olarak gördüm farklı yorummuş.

Disk Kullanımı normal değil, hep bu şekilde mi seyrediyor?

Hocam aynı sistem bende de var disk kullanımı arada %100 oluyor neden acaba?

Konu hala güncel. Hala aynı sorunlar devam ediyor. Yeni bir konu açmak istemiyorum büyük ihtimalle kaldırılır diye. Hala önerilere ve çözümlere açığım.
Maalesef konu güncel.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…