i5-5200U ve GT 820M oyun önerisi

Talha4164

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim şu şekildedir:
Intel Core i5 5200U işlemci
Nvidia Geforce GT 820M 2GB ekran kartı
12GB DDR3 RAM

2 yıl önce böyle bir konu oluşturmuştum fakat beklediğim cevapları alamamıştım. Gelen cevaplar ise RAM yükseltmesi yapmam ve gta vice city veya san andreas oyna gibi cevaplardı ne yazık ki. Ben şuanda RAM belleğimi yükselttim fakat böyle öneri beklemiyorum. En son oynadığım oyun ise Tomb Raider 2013'tü. Orta ayarlarda 30-40 fps aldım. Oyunlar genel olarak açık dünya ve hikayeli oyunlar olursa sevinirim. Vereceğiniz oyun önerileri en düşük ayarlarda en az 30 fps verebilecek oyunlar olabilirse memnun olurum. Şimdiden iyi forumlar Technopat ailesi.

Mass Effect 1, 2 ve 3
Life is Strange 1
Deus Ex Human Revolution
Assassin's Creed 1 ve Ezio üçlemesi
ben gt635m'li laptop'ımda bunları oynayabiliyordum rahatça. Senin bilgisayarda da kasmadan oynanır.
Teşekkürler deniyeceğim ama ac 1'de herhangi bir altyazı olmayışı nedeniyle oyun çok çekmedi. Ac 2'de yarıda kaldım. Ac Revelations oyununuda bitirdim. Ezio üçlemesi üzerine birde ac 3'de oynamayı düşünüyorum. Tekrardan teşekkürler.

Sistemim şu şekildedir:
Intel Core i5 5200U işlemci
Nvidia Geforce GT 820M 2GB ekran kartı
12GB DDR3 RAM

2 yıl önce böyle bir konu oluşturmuştum fakat beklediğim cevapları alamamıştım. Gelen cevaplar ise RAM yükseltmesi yapmam ve gta vice city veya san andreas oyna gibi cevaplardı ne yazık ki. Ben şuanda RAM belleğimi yükselttim fakat böyle öneri beklemiyorum. En son oynadığım oyun ise Tomb Raider 2013'tü. Orta ayarlarda 30-40 fps aldım. Oyunlar genel olarak açık dünya ve hikayeli oyunlar olursa sevinirim. Vereceğiniz oyun önerileri en düşük ayarlarda en az 30 fps verebilecek oyunlar olabilirse memnun olurum. Şimdiden iyi forumlar Technopat ailesi..
Hocam benim sistemim seninkinden daha kötü ve akıcı bir şekilde BF 1 oynuyorum bak bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı