i5 560M sisteme işlemci ve ekran kartı önerisi

Darkmoon78

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar.
Intel i5 560M 2.67 Hz işlemci.
8 GB RAM.
480 GB SSD hard disk.
Intel HD Graphics ekran kartı.
Var. Sizce nasıl?

Çok oyun oynayan birisi değilim. Among Us, Zula, MC, Roblox gibi oyunlar oynuyorum.

Dalga geçmezseniz sevinirim. Daha bir çocuk olduğum için zaten PC'yi çok kullanmıyorum.
Eğer ailem de kabul ederse ekran kartı ve işlemcimi değiştireceğim. Çok pahalı olmayan, iyi, sistemimle uyacak, hem ekran kartı hem işlemci önerilerinizi yazarsanız çok sevinirim. Hem diğer arkadaşlarımız da bilgi sahibi olur. İşlemci i5 olsa çok iyi olur, nesli fark etmez. Ekran kartı da DX11 içerirse çok iyi olur. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler :)

İşlemci değiştirmek için anakart almanız gerekmekte. İntelde işlemci farklı soket yapısına sahip ve farklı anakartlarda çalışıyor. 1. nesil bir intel işlemci için bu farka değeceğini düşünmüyorum fakat almak istiyorsanız anakartınızın özelliklerini paylaşmalısınız.

Notebook kullanıyorsanız işler değişir. Üzgünüm ekran kartı veya işlemci değişimi pek mümkün değil.

İşlemci değiştirmek için anakart almanız gerekmekte. İntelde işlemci farklı soket yapısına sahip ve farklı anakartlarda çalışıyor. 1. nesil bir intel işlemci için bu farka değeceğini düşünmüyorum fakat almak istiyorsanız anakartınızın özelliklerini paylaşmalısınız.

Notebook kullanıyorsanız işler değişir. Üzgünüm ekran kartı veya işlemci değişimi pek mümkün değil.
İşlemci değişimi mümkün çünkü i5 560M sökülebilen bir işlemci.

i5 560M görünce ben hemen notebook dedim ama Turbox falan gibi garip markalar öyle işlemcili makine satıyorlardı galiba. PC mi notebook mu? Nedir makine? Eğer PC ise marka model tam belirtirsen çok iyi olur.

Cihaz kasa mı , laptop mu?
kusura bakmayın dün bakamadım kasa

notebook değil kasa
cevap yokmu :(

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (33).png
    Ekran Görüntüsü (33).png
    102,2 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Geri
Yukarı