i5 560M ve GTX 750 sistem oyun performansı

Dosya Ekleri

• Adsız22.png
    Adsız22.png
    15,2 KB · Görüntüleme: 47
30 gün oldu hiç hareket yok
Ürünü takipli mi, takipsiz mi aldın bilmiyorum ama eğer takipsiz aldıysan ve bu zamana kadar gelmediyse sen yavaştan üstüne soğuk bir su iç. Eğer takipli aldıysan ve ürün kargo şirketlerinin deposunda 3 günden fazla beklemişse zaten o ürün geri Çin'e gönderilmiştir. Bu yüzden de Aliexpress'e girip iade iste ve sonra da tekrar sipariş et. Tabii epey bir zaman geçmiş olacak ama yapacak bir şey yok.

Ürünü takipli mi, takipsiz mi aldın bilmiyorum ama eğer takipsiz aldıysan ve bu zamana kadar gelmediyse sen yavaştan üstüne soğuk bir su iç. Eğer takipli aldıysan ve ürün kargo şirketlerinin deposunda 3 günden fazla beklemişse zaten o ürün geri Çin'e gönderilmiştir. Bu yüzden de Aliexpress'e girip iade iste ve sonra da tekrar sipariş et. Tabii epey bir zaman geçmiş olacak ama yapacak bir şey yok.
takipli ptt kargoda gözüküyor 30 gün süresi daha geldi ama geri bildirimi 500 ürünler 20 25 günde gelmiş bana halen daha gelmedi sorun ne? RX454963459CN

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı