Çözüldü i5 6400 ve GTX 1050 Ti PUBG düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

kqqk13

Hectopat
Merhablar i5 6400 işlemci, ASUS Expedition 1050 Ti, 700W Power Supply, B250M GAMING PRO anakartta ayarlar düsük olmasına rağmen 1080p çözünürlükte 40-50 FPS alıyorum ve sürekli drop oluyor. 1 TB hardiskim var 50 GB'ı boş. Diğer oyunlarda da başladı bu olay, harddiskten mi kaynaklanıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
RAM'lerim Hyper X DDR4 8 GB 2133 MHz
Driverlerim güncel.

O sisteme 400W yeterdi 700W alana kadar SSD falan alabilirdiniz veya daha iyi bir ekran kartı.

700W aldım çünkü ilerde güç kaynağıyla uğraşmak istemiyorum.
HDD'den değilmiş. Şu an 200 GB boş yer var. Sıkıntı hala devam ediyor.
Önceden 60-70 FPS alıyordum. Optimizasyon sorunları tam anlamıyla çözülmemişken.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8 GB RAM olduğundan ve V-Sync açık olduğundan oluyormuş. bir 8 GB daha ekledim yoluma devam ediyorum. Konu kapanabilir.
Merhablar i5 6400 işlemci, ASUS Expedition 1050 Ti, 700W Power Supply, B250M GAMING PRO anakartta ayarlar düsük olmasına rağmen 1080p çözünürlükte 40-50 FPS alıyorum ve sürekli drop oluyor. 1 TB hardiskim var 50 GB'ı boş. Diğer oyunlarda da başladı bu olay, harddiskten mi kaynaklanıyor?
Virüs vs sorunu olabilir dayımda aynı sorun vardı. HDD'de değiştirmeniz önerim ama HDD'de sorun çıkacağını sanmıyorum. Driverler vs güncelleyin. Sonra tekrar test edin.

O sisteme 400W yeterdi 700W alana kadar SSD falan alabilirdiniz veya daha iyi bir ekran kartı.

RAM'lerim Hyper X DDR4 8 GB 2133 MHz
Driverlerim güncel.

700W aldım çünkü ilerde güç kaynağıyla uğraşmak istemiyorum.
HDD'den değilmiş. Şu an 200 GB boş yer var. Sıkıntı hala devam ediyor.
Önceden 60-70 FPS alıyordum. Optimizasyon sorunları tam anlamıyla çözülmemişken.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8 GB RAM olduğundan ve V-Sync açık olduğundan oluyormuş. bir 8 GB daha ekledim yoluma devam ediyorum. Konu kapanabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı