i5 6400 ve GTX 1050 Ti sistem toplama

1050 Ti alacaksanız 6400'e lüzum yok. i3-6100 veya i3-7100'e yönelebilirsiniz. Ayrıca harici fan almanıza da gerek yok, stok fanla belli bir süre kullanın, ondan sonra sıcaklıktan veya sesten memnun kalmazsanız harici fan alırsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
1050 Ti alacaksanız 6400'e lüzum yok. i3-6100 veya i3-7100'e yönelebilirsiniz. Ayrıca harici fan almanıza da gerek yok, stok fanla belli bir süre kullanın, ondan sonra sıcaklıktan veya sesten memnun kalmazsanız harici fan alırsınız.
Ben de 1050 Ti ve i5 6400 düşünüyordum ve kafam iyice karıştı. Bildiğiniz bir performans testi var mı?

İleride upgrade yapmayı düşünüyorum. Ama sizin tavsiyenizi de göz önünde bulunduracağım.:like:

Ben de 1050 Ti ve i5 6400 düşünüyordum ve kafam iyice karıştı. Bildiğiniz bir performans testi var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şunlara bakıp karar verebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı