i5 6402P - R7 250 sistemde Valorant aniden donuyor

alkqne6

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim performans açısından sıkıntım yok.
i5 6402.
16 GB RAM.
R7 350.
Ama oyundayken bir anda duruyor, arkada Discord falan çalışıyor ancak hiçbir şey yapamıyorum illaki bilgisayarı manuel kapatmam gerekiyor. Çözümü nedir?

Arkada RAM'i yiyen uygulamaları kapat donma geçebilir veya sıcakdan donabilir sıcaklık değerlerini buraya atabilir misin?
1718137216716.png

Ekran kartı sıcaklığınız normal. 68 Derece ekran kartı için sorun oluşturacak bir sıcaklık değil. Sakın termal macun yenilemek için ekran kartını açmayın.

CPU sıcaklık değeriniz yüksek olabilir.

Ayrıca hangi oyunu, hangi ayarlarda oynarken karşılaşıyorsunuz sorunla ?

Ekran kartı sıcaklığınız normal. 68 Derece ekran kartı için sorun oluşturacak bir sıcaklık değil. Sakın termal macun yenilemek için ekran kartını açmayın.

CPU sıcaklık değeriniz yüksek olabilir.

Ayrıca hangi oyunu, hangi ayarlarda oynarken karşılaşıyorsunuz sorunla ?
Valorant oynarken oluyor,ve ayarları en düşükde.

Maksimum 68 görmüş drop yeme şansın yüksek ekran kartına termal macun sürersen düzelebilir.
Hocam 68 derece normal,ve daha yeni sürdüm termal macun.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bilgisayarım;
  • 16 GB RAM.
  • i5 6402.
  • R7 250.
Valorant'ın gereksinimlerini karşılıyor bilgisayar zaten oyunda herhangi bir kasma yaşamıyorum, ancak gördüğünüz gibi bir anda böyle bilgisayar donuyor. Ne yaparsam yapayım düzelmiyor, desteğe yazdım dediler işte şunu yapın bunu yapın ekran kartı driverı indirin indirdim hala aynı şey. Bilen birisi yardım etsin, videoyu aşağıya bıraktım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geri
Yukarı