Satılık i5 6402P, RX 460, H110M-D D3, 16 GB RAM Toplama Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Antares

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, parçalarda hiçbir sıkıntı yoktur. Satış nedenim ehliyet alacağım bu parayı oraya kullanacağım. Satın alacak kişiye UEFİ Windows 10 işletim sistemi kurup, işlemci ve ekran kartının termal macununu Cooler Master termal macun ile değiştirilip verilecektir. PSU, ekran kartının kutuları ve içindekiler eksiksizdir. Parça satışı yoktur. GET kafama yatmadığı için açmayı düşünmüyorum. Ciddi olanlar yorum atsın ben size geri dönerim WhatsApp ile konuşuruz güven konusu için elimden geleni yaparım çalışır vaziyette vs. videosunu ve fotoğrafını atabilirim. Parçalar;
  • İntel Core İ5 6402P İşlemci
  • Asus H110M-D D3 Anakart
  • Sapphire RX 460 2GB OC Versiyon
  • Kingston HypreX Savage 16(2X8) 2133 MHz DDR3 RAM
  • Thermaltake Smartpower 550W 80+ PSU
  • Sandisk 128 GB SSD
  • 2X 500 GB 7200 RPM HDD
  • Casper marka kasa
Kasa fiyatı: 2.500 TL
Not: Eğer istenilirse HDD'lere film arşivimden aldığı kadar veya istediğiniz kadar atabilirim.

Son düzenleme:
Merhaba, parçalarda hiçbir sıkıntı yoktur. Satın alacak kişiye UEFİ Windows 10 işletim sistemi kurup, işlemci ve ekran kartının termal macununu Cooler Master termal macun ile değiştirilip verilecektir. PSU, ekran kartının kutuları ve içindekiler eksiksizdir. Parça satışı yoktur. GET kafama yatmadığı için açmayı düşünmüyorum. Ciddi olanlar yorum atsın ben size geri dönerim WhatsApp ile konuşuruz güven konusu için elimden geleni yaparım çalışır vaziyette vs. videosunu ve fotoğrafını atabilirim. Parçalar;
  • İntel Core İ5 6402P İşlemci
  • Asus H110M-D D3 Anakart
  • Sapphire RX 460 2GB OC Versiyon
  • Kingston HypreX Savage 16(2X8) 2133 MHz DDR3 RAM
  • Thermaltake Smartpower 550W 80+ PSU
  • Sandisk 128 GB SSD
  • 2X 500 GB 7200 RPM HDD
  • Casper marka kasa
Kasa fiyatı: 2.500 TL
Satış nedenini belirtirseniz alıcılar için daha iyi olabilir. Alıcı olduğumdan değil de sadece belirtmek istedim.

Satış nedenini belirtirseniz alıcılar için daha iyi olabilir. Alıcı olduğumdan değil de sadece belirtmek istedim.
Satış nedenim ehliyet alacağım bu parayı oraya kullanacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı