i5 6402P Sisteme Ekran Kartı Tavsiyesi

Mert ÖKSÜZ

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde i5 6402p işlemci, 8 GB DDR4 RAM bulunmakta şu anki bütçem 1000-1500 Lira arası. Bana bu fiyat aralığında ekran kartı önermenizi bekliyorum, 1250 TL'ye kadar anında alırım ama 1500 Lira için 1 ay daha beklemem gerekir. Siz gene de bu fiyat arasında ekran kartı önerisi yaparsanız sevinirim, aklımda GTX 1050 Ti var ama beni 5 sene idare eder mi bilemem. Tabi ki zamanla upgrade'ler yapılacak, mesela bu yıl içerisinde anakartı ve işlemciyi satarak AMD Ryzen'e geçeceğim.
Dinlediğiniz için teşekkürler, yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler GTX 1050 alınacaktır piyasa ucuzladığı zaman o zamanın piyasasına bağlı olarak yaklaşık 2500 Tl ye bir ekran kartı alacağım belki yeni nesil işlemcilerle güçlendirebilirim :D

Arkadaşlar elimde i5 6402p işlemci, 8 GB DDR4 RAM bulunmakta şu anki bütçem 1000-1500 Lira arası. Bana bu fiyat aralığında ekran kartı önermenizi bekliyorum, 1250 TL'ye kadar anında alırım ama 1500 Lira için 1 ay daha beklemem gerekir. Siz gene de bu fiyat arasında ekran kartı önerisi yaparsanız sevinirim, aklımda GTX 1050 Ti var ama beni 5 sene idare eder mi bilemem. Tabi ki zamanla upgrade'ler yapılacak, mesela bu yıl içerisinde anakartı ve işlemciyi satarak AMD Ryzen'e geçeceğim.
Dinlediğiniz için teşekkürler, yardımlarınızı bekliyorum.
i56402p var 1050ti aldım taktım bide işlemci overlockladım 3.4 ghz pubg full ayarlarda 100 fps alıyom :) 8 g b ram yap 1050 ti al

Beyler GTX 1050 alınacaktır piyasa ucuzladığı zaman o zamanın piyasasına bağlı olarak yaklaşık 2500 Tl ye bir ekran kartı alacağım belki yeni nesil işlemcilerle güçlendirebilirim :D
GTX 1050 almayın, işinizi görmez. Alacaksanız 1050Ti veya 1060 alın.
AMD tarafında ise RX 570 veya beklerseniz RX 6xx serisinden bir kart alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı