i5 650 sistem Fortnite kaldırır mı?

Kahraman67

Hectopat
Windows 7 Ultimate 64 Bit (6.1, yapı 760 1)
Bellek (RAM): 8 GB.
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5 CPU 650 @ 3.20GHz (4 CPU's), ~3.2GHz.
Ekran kartı: Intel(r) HD Graphics (Core i5)
DirectX sürümü:DirectX11.
Oyunu yükledim ama DirectX 11'in 10.0 olması lazım gibi bir şey dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fortnite baya sıkntılı bir oyun . Optime olamıyor eski nesillere . 9. veya 10. sezonda direcxt 10 u destkelemeyi kesti . Güncelleme notlarını okursan görebilirsin . Bunun yerine valorant oynamayı denemelisin .
Açsa bile 30 FPS üstü göremezsin. 30 FPS görsen bile piksel piksel oynarsın.

Peki bu sistemle oynayabileceğim birkaçtrane güzel oyun tavsiye eder misiniz?

Windows 7 Ultimate 64 Bit (6.1, yapı 760 1)
Bellek (RAM): 8 GB.
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5 CPU 650 @ 3.20GHz (4 CPU's), ~3.2GHz.
Ekran kartı: Intel(r) HD Graphics (Core i5)
DirectX sürümü:DirectX11.
Oyunu yükledim ama DirectX 11'in 10.0 olması lazım gibi bir şey dedi.
İlk nesil HD Graphics aşırı zayıf. Ben ilk nesil İ7 ile denedim en düşük ayarlarda 4FPS veriyor. Uğraşmaya değmez :(

Oyunu oynamak istiyorsanız ikinci elden uygun fiyata GT 1030 gibi bir grafik kartı alın.

Peki bu sistemle oynayabileceğim birkaçtrane güzel oyun tavsiye eder misiniz?
Ceza vardı ksuura bakma , COD modern warfare serisini oynayabilrsin , bf 2 3 , mafia 2 , gta san andreas ,medal of honor (2010) şu son önerdiğim oyunun grafikleri muazzam ve kaldırır senin pc .

Ceza vardı ksuura bakma, CoD Modern Warfare serisini oynayabilrsin, BF 2 3, Mafia 2, GTA San Andreas, medal of Honor (2010) şu son önerdiğim oyunun grafikleri muazzam ve kaldırır senin PC.

Bende cezalıydım yazamadım. Önerdiğin oyunların hepsini biliyorum. Son önerdiğin oyunuda göreli 1 hafta falan oluyor. Adamlar grafiklerini çok güzel yapıp sistem gereksinimlerini de düşük yapmışlar.
Fortnite baya sıkntılı bir oyun . Optime olamıyor eski nesillere . 9. veya 10. sezonda direcxt 10 u destkelemeyi kesti . Güncelleme notlarını okursan görebilirsin . Bunun yerine valorant oynamayı denemelisin .
Maalesef valorantıda açmıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı