i5-6500 için ekran kartı önerisi

zwoiehastaken

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kısa keseceğim. Şu an benim sistemim bu. Bu işlemciyle uyumlu ve Valorant tarzı oyunları sıkıntı vermeden oynattıran bir ekran kartı önerisi istiyorum. Eğer bildiğiniz varsa yollayabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• IMG_20230213_192337.jpg
    IMG_20230213_192337.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 37
600W 80+ yazıyor.
Bütçeniz ne ekran kartı için? Ayrıca ekran kartı yükseltmesi sonrasında Valorant değerleriniz çok yükselmeyebilir, işlemci gücü kullanan bir oyun. Fakat diğer oyunlarda performans farkını görürsünüz.

Bütçeniz ne ekran kartı için? Ayrıca ekran kartı yükseltmesi sonrasında Valorant değerleriniz çok yükselmeyebilir, işlemci gücü kullanan bir oyun. Fakat diğer oyunlarda performans farkını görürsünüz.
İşlemcimin kötü olduğunu biliyorum, ama hem işlemci hem ekran kartı alırsam da çok maliyetli olacağı için ekran kartı bakıyorum. Bütçem 10k civarı.

İşlemcimin kötü olduğunu biliyorum, ama hem işlemci hem ekran kartı alırsam da çok maliyetli olacağı için ekran kartı bakıyorum. Bütçem 10k civarı.
Sistemi satıp yeni sisteme geçilebilir hocam. Eğer geçemem derseniz 10K civarında 3060 Ti veya RX 6700XT gibi kartlar var fakat işlemciniz bu kartları kaldıramayacak ben size 6K'ya RTX 2060 Super veya RX 6600 almanızı 2.5K'ya Ryzen 5 5600 almanızı kalan 1.5K'ya da B450 anakart almanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı