i5 6500 için ekran kartı seçimi

1650S'e 3000 vermektense 1060 6 GB bulabilirim 3000'e diye düşünüyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eski oyunlarda başa baş gitselerde yeni nesil oyunlarda 1650S önde ayrıca 1060 6 senelik bir kart.

GTX 1660 Super az miktarda darboğaz yapsa da GTX 1060 RX 570, 580 gibi kartlardan daha güncel ve güçlü bir kart. Fiyatı da iyi bence 2 yıl garantiliymiş. Buyrun link. Hem param güvende ile satış yapıyor, alırsınız güzelce test edersiniz içiniz rahat ederse onay verirsiniz. Kılçıksız alışveriş.
Kart mining de kullanılmış hocam o yüzden o attığınız ilandaki kartı düşünmüyorum

1060 6GB ı kafandan sil ya 1650S yada 1660S al diyorsunuz yani şuanda arkadaşlar son kararımız bu yönde mi :D

Kart mining de kullanılmış hocam o yüzden o attığınız ilandaki kartı düşünmüyorum

1060 6GB ı kafandan sil ya 1650S yada 1660S al diyorsunuz yani şuanda arkadaşlar son kararımız bu yönde mi :D
Mining'de kullanılmış olduğunu iddia edebilmek için yeterli bir bilgi bulumuyor. Ayrıca velev ki kullanılmış olsun, 2 yıl garantisi var yazıyor. Yani yeni alınmış daha kullanılmış olsa ne olur olmasa ne olur. Bence bu kadar basmakalıp düşünmeyin, biraz esnek olun.

Mining'de kullanılmış olduğunu iddia edebilmek için yeterli bir bilgi bulumuyor. Ayrıca velev ki kullanılmış olsun, 2 yıl garantisi var yazıyor. Yani yeni alınmış daha kullanılmış olsa ne olur olmasa ne olur. Bence bu kadar basmakalıp düşünmeyin, biraz esnek olun.
İlan sahibiyle konuştum aynı karttan elinde 2 adet var MH değerlerine kadar paylaştı kendisi benimle o yüzden mining denenmiş bir karta bile bakmayı düşünmüyorum hocam böyle de basmakalıp düşünceliyimdir :)

Mining yapılmamış garantili 1650S yada 1660S alacağım arkadaşlar teşekkürler yardımlarınız için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı