Çözüldü i5 6600 RX 480 sistemde görüntü gitti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cihan Akrebimsi

Kilopat
Daha fazla  
ASUS RX480 ekran kartım mevcut. Az önce oyun oynarken USB takarken gelen ses geldi ekran karardı 2 saniye sonra tekrar geldi ama bir gariplik oldu oyun çöktü tekrar oynadım. Sıkıntı yoktu FPS normaldi. Şimdi ASUS Tweak ve GPU-Z'den baktığımda GPU hızı ve fan hızı görünmüyor. AMD programını ve ekran kartı sürücüsünü tekrar kurdum. Hala yok fakat Bannerlord'u şu anda sıkıntısız oynuyor sebebi ne olabilir? Yansa oynatmaz herhalde işlemcim i5-6600.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hiçbir şey olmaz hata mata da yok Windows update kendi kafasından ekran kartı güncellemesi yapmış. Aylardır fıtık eden sinir krizine sokan şey de bu beni. AMD sitesinden son sürümü indir manuel kurulum yap Windows'a güvenilmez.

Fan hızı felan görünmemesinin sebebi de bu sürücü işte. Rezalet bir sürücü kuruyor her şeyi bozuyor. MSI Afterburnerı da bozuyor. Tam bir rezalet kaç tane geribildirim attım düzelmiyor. Kendin manuel sürücü kurulumu yap.
Aynen dediğin gibi sanırım.
Çözüm : DDU ile sürücüyü kaldırdım tekrar kurdum bir sıkıntı yok şu an değerler normal görünüyor.
Teşekkürler. Umarım başkalarına da faydalı olur.

Geri
Yukarı