i5-661 Sisteme GTX 970 Takmak

Mehmet Konil

Hectopat
Daha fazla  
Selamun Aleyküm. Konu baslığında belirttiğim gibi, MSI GTX 970 ekran kartını almak istiyorum fakat PC kaldırır mı bilemiyorum. Yardımlarınız ve onerileriniz için simdiden teşekkür ederim.

Sistemim:

Huntkey Kasa

Asus P7H55/ USB3 Anakart

İntel İ5-661 LGA 1156 CPU

Samsung 500GB HDD SATA

Ati Radeon HD 5670 1GB DDR5

XTRA 2X 2G 1333 DDR3

Son düzenleyen: Moderatör:
sa konu baslığında belirttiğim gibi msi gtx 970 ekran kartını almak istiyorum fakat pc kaldırırmı bilemiyorum yardımlarınız ve onerileriniz için simdiden tsk ederim

SİSTEMİM

HUNTKEY KASA

ASUS P7H55/ USB3 ANAKART

İNTEL İ5-661 LGA 1156 CPU

SAMSUNG 500GB HDD SATA

ATİ RADEON HD 5670 1GB DDR5

XTRA 2X 2G 1333 DDR3

PSU nedir?

O sisteme 970 falan alma derim, 4 gb ram'in var, işlemci ve anakart serin çok eski. Yeni bilgisayar toplaman çok daha verimli olacaktır.

İşlemcin çok eski, test etmediğim için kesin bir şey söyleyemem ama darboğaz yapma ihtimali yüksek. PSU'nun yeterli olup olmadığını söylememiz için "Watt" değeri gerekiyor. Biliyorsan, marka ve modelini söylersen biz de bakabiliriz.

İşlemcin çok eski, test etmediğim için kesin bir şey söyleyemem ama darboğaz yapma ihtimali yüksek. PSU'nun yeterli olup olmadığını söylememiz için "Watt" değeri gerekiyor. Biliyorsan, marka ve modelini söylersen biz de bakabiliriz.
Kusura bakmayin bu konularda yeniyim pek bilgim yok ama anakarti biraz arastirdim i7 islemcide destekliyor PSU
nun tam olarak neyini ogremek istiyorsunuz DC OUTPUT degerleri falanmi ? Bu arada modeli Huntkey CP-350H

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı