i5-7200U laptop CS:GO ve Valorant kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Hangi yıl ? Artı i5 8265u uhd 620 de csgo oynanmıyor kasıyor 720 p indirince tadı kalmıyor. Anladın mı?
Tabi R5 M330 ile açılıyordu oyun ama UHD 620 ile açılınca da oynanmıyor değil. 60 FPS oynatıyor.

@LerFly güleceğinize açıklama yapsanız sanki daha iyiydi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@LerFly hala aynı şeyi yaptığınıza göre bildiğiniz bir şey yok. Aksi takdirde bizi aydınlatmış olurdunuz.

Son düzenleme:
@LerFly güleceğinize açıklama yapsanız sanki daha iyiydi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@LerFly hala aynı şeyi yaptığınıza göre bildiğiniz bir şey yok. Aksi takdirde bizi aydınlatmış olurdunuz.
Video 2019 yılında çekilmiş o tarihten şimdiye geldiğimizde üzerine iki adet (küçük yamalar vs de var) geldi ve daha ağırlaştı oyun 720p de 14 ınchlik ekranda adam indirebilen hayatımda görmedim kısaca 2 el atarım diye gireceksen oyna ama rek gireceksen zor.

Video 2019 yılında çekilmiş o tarihten şimdiye geldiğimizde üzerine iki adet (küçük yamalar vs de var) geldi ve daha ağırlaştı oyun 720p de 14 ınchlik ekranda adam indirebilen hayatımda görmedim kısaca 2 el atarım diye gireceksen oyna ama rek gireceksen zor.
Dediğim gibi, HD 4400 ile çözünürlük 1024'te düşük ayarlarda sabit 40 FPS alıyorum, gayette oynanıyor.

Tamam sen oyna ben ultra bir karttan uhd 620 gpuya geçtiğim için oynatmıyor. Oynatır mı evet ama akıcı mı hayır ideal ayar yaparsan olur mu denemedim. :D
Adam zaten ULTRA 4K oynatır mı falan dememiş, oynatır mı? Demiş. Oynatıyor mu? Evet. CS:GO tost makinesinde bile oynanıyor, sistemimiz güzel olsa bizde yüksek ayarda oyun oynamasını biliyoruz.

Geri
Yukarı